The Therapy Centre, 6B Church Street, Reading, RG1 2SB
|

Witam i dziękuję za odwiedzenie mojej strony

Lubię myśleć o życiu jak o wędrówce pod górę. Czasami (zwłaszcza w młodości albo gdy jest bardzo ciężko) wygląda to jak beznadziejna, niekończąca się udręka, gdy jedyne co mogę, to próbować przetrwać pośród nagich skał, szalejącej burzy, w poczuciu osamotnienia. Kiedy indziej idę spokojnie prostą, skąpaną w słońcu ścieżką, pośród soczystych traw, widoków zapierających dech w piersiach, z poczuciem przynależności. 


Każdy z nas ma swoją górę do zdobycia. A ponieważ różne są nasze początki, jesteśmy w różny sposób wyposażeni na tę podróż zwaną życiem. 


Jedną z najważniejszych rzeczy we wspinaczce jest para dobrych butów. Pierwszą parę dostajemy od rodziców. Wspaniele, jeśli dostaliśmy solidne buty, które pomagają w pokonywaniu przeszkód. Znacznie trudniej, jeśli musimy iść w klapkach, na obcasach, albo...boso. Nawet najlepsze buty z czasem stają się ciasne i musimy zrobić sobie nową parę. 


Jeśli przechodzisz przez trudny okres albo właśnie pracujesz nad nową parą butów, terapia może wesprzeć Cię w tym procesie. Zamieściłam tutaj trochę informacji, by pomóc Ci podjąć decyzję.


Jeśli masz jakieś pytania albo chcesz umówić się na sesję, proszę o kontakt telefoniczny: 0752 100 1115 lub mailowy: kcounselling@icloud.com