The Therapy Centre, 6B Church Street, Reading, RG1 2SB
|

O mnie

Mieszkam w Wielkiej Brytanii od około dwunastu lat. Pracując w Polsce, Francji, Irlandii Północnej i Anglii, w wielu różnych sektorach (służba zdrowia, pomoc społeczna, edukacja), zdobyłam osobiste i zawodowe doświadczenie, które - niewolne od wyzwań - pomaga mi w zrozumieniu wielu problemów związanych z migracją, adaptacją, różnicami językowymi, kulturowymi, w pochodzeniu, samotnością, przynależnością, tożsamością, chorobą, itd. 


Wpieranie ludzi  przechodzących trudne chwile zawsze było w centrum mojej pracy. Ostatecznie postanowiłam, że najlepiej będę mogła to robić jako terapeutka. Ten zawód - w przeciwieństwie do wszystkich moich poprzednich profesji z ich ograniczeniami i ciągłymi zakłóceniami - pozwala mi na pełną koncentrację na kliencie i niepodzielną uwagę w czasie sesji. To jest bardzo różne w porównaniu do świata hałasu, napięcia, ciągłych oczekiwań i żądań dotyczących naszego czasu i energii, który większość z nas zamieszkuje.


By zostać terapeutką zdobyłam dyplom z Humanistic Counselling Instytutu Metanoia oraz licencjat Uniwersytetu Middlesex. Jestem członkiem BACP  (British Association for Counselling and Psychotherapy) oraz Stowarzyszenia Polskich Psychologów (PPA) w Londynie.

Stale poszerzam swoją wiedzę oraz regularnie korzystam z superwizji.